1 sierpnia 2016 Usługi 0
makijaż permanentny brwi

Mówi się, że uroda jest względna a każda potwora znajdzie swego amatora. Większość z nas nie jest jednak takimi optymistami. Uważamy, że nasz wygląd jest czymś nad czym należy pracować, poprawiać i udoskonalać.

Dla kogo makijaż permanentny brwi?

makijaż permanentny brwiPrzywiązujemy więc uwagę do tego co i jak nosimy, dokonujemy przeróżnych zabiegów pielęgnacyjnych, wiele osób lubi też ozdabiać się tatuażami czy piercingiem. Bardzo chętnie sięgamy też po makijaż, ostatnimi czasy również po makijaż permanentny. Do niedawna nie był on jednak odbierany najlepiej. Tatuowanie twarzy (bo tym właśnie jest makijaż permanentny) często odbierane było jako zbyt radykalne. Dodatkowo panowało przekonanie, że poddają się mu osoby zwyczajnie leniwe a efekty bardziej oszpecają niż zdobią. Takie podejście powoli jednak ulega zmianie. Główną zasługę ma tutaj fakt, że makijaż taki wcale już nie musi nam towarzyszyć do końca życie. Usuwanie makijażu permanentnego stało się usługą dostępną w wielu warszawskich salonach kosmetycznych. W tym kontekście coraz chętniej przyglądamy się zaletom posiadania makijażu permanentnego. Komu zatem może on posłużyć? Taki rodzaj makijażu polecany jest przede wszystkim osobom z wadami wzroku, jest to dla nich spore ułatwienie. Jest to też intrygujące rozwiązanie dla osób uczulonych na kosmetyki kolorowe. Ponadto specjaliści doradzają go osobom, których tryb życia lub pracy utrudnia utrzymanie w ciągu dnia normalnego makijażu. Osobom o zbyt rozjaśnionych i przerzedzonych brwiach poleca się makijaż permanentny brwi Warszawa. Komu specjaliści odradzą taką usługę?

 

Makijaż permanentny nie jest wskazany dla cukrzyków ani osób chorujących na raka. Nie jest wskazany u osób z nadmierną opryszczką i zbyt niewielką tolerancją na ból. Nie należy też wykonywać makijażu w trakcie ciąży i karmienia piersią.