19 kwietnia 2017 Handel 0

Mój dobry kolega jakiś czas temu stwierdził, że otworzy sklep. Od kiedy tylko pamiętam o tym myślał. Jednak dopiero niedawno miał na to środki. Jakiś czas zastanawiał się co by chciał tam sprzedawać i doszedł do wniosku, że chciałby sprzedawać piece do domów.

Dobry ekogorszek sprzedawany w workach

ekogroszek śląskPo prostu zna się na tym jak mało kto. Kiedyś pracował w tej branży a do tego od la mieszka w domu i dlatego też zna się na tym z praktycznego punktu widzenia. Oprócz tych pieców chciał sprzedawać także opał. Jednak nie chciał mieć u siebie zwykłego węgla. Sam bowiem uważa, że ekogroszek śląsk jest najlepszy i to coś takiego chciał mieć w swojej ofercie. Zresztą wszystkie piece jakie sprzedaje są przystosowane do palenia w nich właśnie ekogroszkiem. Znalazł więc dobrego dostawcę dzięki, któremu mógł mieć dobrą cenę. I w ten sposób stał się naprawdę konkurencyjny na rynku. Cieszył się najbardziej z tego powodu gdy ktoś kto całe życie palił węglem nagle robił zakupy u niego i to właśnie od niego zaczyna kupować opał. Miał poczucie, że dzięki niemu okolica w jakiej mieszka robi się bardziej przyjazna dla środowiska. Także ludzi byli bardzo zadowolone z pieców jakie od niego kupowali a także z tego w jaki sposób i czym mogą w nich teraz palić. Dzięki temu, że zaczęli używać ekogroszku nie powodują też szybkiego zniszczenia komina ani samego pieca. Ponieważ ten opal zawiera dużo mniej cząsteczek siarki, które wchodzą w różnego rodzaju reakcje pod wpływem ciepła co skutkuje korozjami.

W każdym bądź razie z tego co mówił mi kolega to z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej zadowolonych klientów i zaopatruje na pewno już najbliższą okolice. Ja zresztą od niedawna też jestem jego klientką. Kupiłam bowiem mały domek na działkach i tam też można palić.