19 lutego 2017 Turystyka 0

Moim marzeniem jest założenie własnego ośrodka kolonijnego. Ukończyłam turystykę i przeprowadziłam się do miejsca jednego z najpiękniejszych w Polsce. Kupiłam też spory teren pod taki ośrodek. Architekt zaprojektował już dom. Ja natomiast będę musiała zadbać o szereg dodatkowych atrakcji, aby móc przyciągnąć do mojego ośrodka turystów.

Ośrodek kolonijny i atrakcje dodatkowe

http://www.osrodki-kolonijne.plMój ośrodek będzie skierowany dla grup zorganizowanych, ale nie tylko. Będą mogli z niego skorzystać również osoby indywidualne, które pragną dobrze wypocząć. Ze wspaniałym wypoczynkiem kojarzona jest woda, dlatego też zainwestuję w duży i bezpieczny basen dla każdego. Oczywiście zatrudnię ratownika, który będzie czuwał nad użytkownikami. Z drugiej strony będzie się znajdowało boisko do bry w siatkówkę oraz w piłkę nożną. Nie zabraknie również miejsca na grill czy ognisko oraz nowoczesnego placu zabaw. W domu wczasowym będzie znajdowała się bardzo duża świetlica podzielona na trzy części. W jednej z nich sala dla dzieci, w drugiej sala z bilardem, piłkarzykami i ping pongiem, a w trzeciej sala odpoczynku z telewizorem. Nie wykluczone, że w przyszłości będzie dostępna również sala kinowa, ale o tym później pomyślę. Będzie tutaj również duża stołówka z kuchnią, w której będą zatrudnione zawodowe kucharki. Będzie ona spełniała wszelkie standardy, a jedzenie musi być pyszne i świeże! Chcę również, by w piwnicy znajdowała się dyskoteka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niezbędny będzie również duży parking z monitoringiem, dostęp do wi-fi. Jako atrakcję zatrudnię zaprzyjaźnionego przewodnika.

Liczę na to, że jak najszybciej zostanie mój ośrodek kolonijny wybudowany. Póki co muszę zająć się marketingiem i promocją. Trzeba będzie założyć stronę internetową i powiadomić cała Polskę o tym, że u mnie znajduje się najlepszy ośrodek wczasowy. Pragnę, aby było idealnie, przyjaźnie i miło.

Czytaj więcej na: http://www.osrodki-kolonijne.pl