28 listopada 2014 Rozrywka 0

Witam serdecznie wszystkich rodziców poszukujących zaufanych i sprawdzonych marek artykułów dziecięcych. Jako rodzic sama spędziłam bardzo dużo czasu przeszukując w internecie podrzucanych mi przez znajomych nazwy firm, które zajmują się produkcja zabawek i innych artykułów dziecięcych. Chodząc po sklepach czytałam etykiety zabawek, czy posiadają odpowiednie atesty, z jakiego materiały są wyprodukowane i w jakim kraju.

Olbrzymie znaczenie dla mnie osobiście ma jakość produktów, które kupuje dla mojej pociechy. Produkty dla dzieci powinny być wytwarzane z największą starannością i dbałością o najmłodszych klientów. Dlatego z czystym sumieniem mogę wam drodzy rodzice polecić markę Bobux. Firma Bobux zajmuje się produkcja obuwia dla dzieci. Buciki produkowane są już od rozmiaru ” new born ” czyli od pierwszych dni życia. Posiadają one anatomiczny kształt co jest bardzo ważne dla rozwoju stópki maleństwa.
Dla starszych maluchów zaprojektowane są buciki do raczkowania oraz nauki chodzenia. Idealnie podtrzymują stópkę dziecka , korygując odpowiednia postawę. Nie wyobrażam sobie zakupu innych bucików. Wybór kolorów jest naprawdę duży, tak dla dziewczynki jak i dla chłopczyka. W sklepach możemy spotkać wiele butów dla dzieci w bardzo modnych wzorach, ale należy zastanowić się czy szukamy czegoś modnego czy zdrowego dla naszego bobasa. Dla mnie odpowiedz jest oczywista. Zachęcam do zapoznania się ze strona internetową firmy Bobux.
Natomiast chcąc polecić firmę produkującą zabawki dla dzieci przytoczę firmę haba. Jestem pewna, że wielu rodzicom ta nazwa rzuciła się już kiedyś w oczy. Wcale się nie dziwię, gdyż produkty tej firmy zyskały moje duże uznanie. Zabawki są przede wszystkim, kolorowe i bezpieczne dla naszych pociech. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa ekologiczne, a co dla mnie najważniejsze nie są produkowane z jakiegoś toksycznego plastiku z Azji.

Wybór zabawek jest bardzo urozmaicony, a moje dzieci są nimi zachwycone. Serdecznie polecam zabawki firmy haba. Ale najlepiej sprawdzić samemu. Ja jestem przekonana, że te produkty dla dzieci was nie rozczarują.